Portal - Wieliczka
polski Strona główna / Foto-wydarzenia / WAKACJE 2008
Menu
- Log in
WAKACJE 2008

Harmonogram zajęć dla grupy I

Data

Godzina

Temat

10.07.2008

31.07.2008

21.08.2008*

16:00 – 20:00

15:00 – 19:00

09:00 – 13:00

Zajęcia sportowo-rekreacyjne połączone z programem wychowawczo-profilaktycznym „Spójrz inaczej”

15.07.2008

29.07.2008

12.08.2008

09:00 – 14:00

09:00 – 14:00

09:00 – 14:00

Zajęcia na basenie w Niepołomicach

24.07.2008

13:30 – 16:30

Zajęcia na kortach tenisowych w Wieliczce

17.07.2008

17:30 – 20:30

Stadnina koni w Sierczy

26.07.2008

16.08.2008

16:00 – 22:00

16:00 – 22:00

Zajęcia sportowo-rekreacyjne połączone z konkursami śpiewania i tańca.

Wręczenie dyplomów i nagród.

Zabawa taneczna dla dzieci, młodzieży i rodziców

*istnieje możliwość zamiany zajęć z dnia 21 sierpnia na wycieczkę jednodniową

  

Harmonogram zajęć dla grupy II 

Data

Godzina

Temat

10.07.2008

31.07.2008

21.08.2008*

16:00 – 20:00

15:00 – 19:00

09:00 – 13:00

Zajęcia sportowo-rekreacyjne połączone z programem wychowawczo-profilaktycznym „Spójrz inaczej”

22.07.2008

05.08.2008

15.08.2008

09:00 – 14:00

09:00 – 14:00

09:00 – 14:00

Zajęcia na basenie w Niepołomicach

14.08.2008

13:30 – 16:30

Zajęcia na kortach tenisowych w Wieliczce

07.08.2008

17:30 – 20:30

Stadnina koni w Sierczy

26.07.2008

16.08.2008

16:00 – 22:00

16:00 – 22:00

Zajęcia sportowo-rekreacyjne połączone z konkursami śpiewania i tańca.

Wręczenie dyplomów i nagród.

Zabawa taneczna dla dzieci, młodzieży i rodziców

 

*istnieje możliwość zamiany zajęć z dnia 21 sierpnia na wycieczkę jednodniową ORAZ ZMIANA GODZIN Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH

.

.

Lista uczestników wakacyjnego programu dla dzieci

JEŚLI SIĘ NUDZISZ – PRZYJDŹ DO NAS

Stowarzyszenia Wspierającego Rozwój Wsi Janowice

TRADYCJA DLA PRZYSZŁOŚCI

WAKACJE  2008

 

 Grupa II

      1.      Kania Magdalena

2.      Kaszowski Adrian

3.      Kozioł Michał

4.      Poznańska Anna

5.      Ptak Sebastian

6.      Ptak Aleksander

7.      Michalik Kacper

8.      Kaczor Klaudia

9.      Grząbel Justyna

10.  Szczygieł Roksana

11.  Grochal Katarzyna

12.  Rachwał Aleksandra

13.  Juszczak Andrzej

14.  Rodzik Paulina

15.  Rodzik Angelika

16.  Oramus Izabela

17.  Góra Mateusz

18.  Kania Radosław

19.  Sikora Klaudia

20.  Sikora Mariusz

21.  Sikora Natalia

22.  Sikora Aleksandra

23.  Cholewa Bartłomiej

24.  Kosałka Klaudia

25.  Pasek Arkadiusz

 

Grupa I                                             

  1. Surówka Agnieszka
  2. Tatarczuch Natalia
  3. Walas Wojciech
  4. Walas Michał
  5. Adamczyk Piotr
  6. Tomana Sylwia
  7. Kozłowska Patrycja
  8. Pabian Joanna
  9. Pabian Małgorzata
  10. Wrześniak Izabela
  11. Szczygieł Michał
  12. Szczygieł Tomasz
  13. Szczygieł Dariusz
  14. Ćwioro Anna
  15. Ćwioro Łukasz
  16. Starowicz Aleksandra
  17. Korpan Agnieszka
  18. Jania Magdalena
  19. Pyrz Paulina
  20. Kurlit Sabina
  21. Kurlit Grzegorz
  22. Kaczor Sylwia
  23. Popek Adrian
  24. Pieron Dominika
  25. Grochal Małgorzata


 

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IAP